Google Adwords

Ankara web tasarım,Google Adwords ile, internette işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlatabilirsiniz. Google Adwords bütçesi tamamen tarafınızca belirlenen, hitap ettiğiniz kitleyi, zamanı, yeri ve daha bir çok seçeneği içinde barındıran ve sadece reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaptığınız akıllı bir reklam hizmetidir. Ajans Graffik

Ajans Graffik aracılığı ile Google'da seçilen anahtar kelimelerle üst sıralarda yer alabilirsiniz. Hatta, Google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, Ajans Graffik sayesinde Google Adwords, yeni hedef kitlelerine ulaşarak sizin belirlediğiniz bütçe ile farklı içeriğe sahip yüzbinlerce sitede aynı anda görünmenizi sağlar.seo,ankara web tasarım, web tasarım ankara

Adwords reklamları, bir kullanıcı Google'da anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir. Böylece, zaten işinizle ilgilenen bir kitleye reklam yapmış olursunuz. Google AdWords ile yaptığınız reklamlar sadece Google'da değil, her geçen gün büyüyen Google Ağı'ndaki içerik sitelerinde de yayınlanmış olur.Ankara web tasarım firmaları

 

Yazılım

MİCROM YAZILIM TİCARİ YAZILIMLARIMIZ İLE FİRMANIZ GÜVENDE...

Her firmanın kendine özel ihtiyaçları ve iş akışları vardır. İş akışları, şirketin personel sayısı, cirosu, ürün ve hizmet kalite standartları, hedef pazarın büyüklüğü, bu pazardaki rekabet gücü, yöneticilerin yaklaşımı, müşterilerin talepleri gibi birçok parametreye göre farklılık gösterir. En hızlı ve verimli çözümleri bulabilmek için işletmenin işleyişini doğru analiz etmek ve işletme hedeflerine en uygun yöntemi seçmek gerekir. Doğru şekilde tasarlanan ve kullanılan özel yazılımlar ile işletmelere çeşitli faydalar sağlanarak hedeflerine ulaşmaları hızlandırılır. Standart yazılımlar ve paket programlar, sadece sektörün genel ihtiyaçlarını giderir, şirketinize özel olarak tasarlanmaz, dolayısıyla şirketinizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını karşılaması beklenemez.Temel uğraşı alanındaki ürünlerini farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde bağımsız veya entegre çalışan modüllerle desteklemektedir.Microm Yazılım

Microm Yazılım, kuruluşundan bu güne özellikle Ticari Yazılım konusunda uzmanlaşarak, yoğun iş yüküne sahip olan bu alanda kullanıcı ihtiyaçlarına en uygun, en hızlı ve en pratik çözümü sunmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Web Tasarım

Web Site Tasarımı, firmanın kurumsal kimliğinin en güzel bir biçimde ulusal ve uluslararası ağ ortamında tanıtımı ve dışa açılan en önemli pencerelerinden bir tanesidir. Web tasarım, işitsel ve görsel öğeler içeren web sayfalarıdır, web sitesi ise bu sayfaların bütünüyle oluşan ve internette yer alan içeriğidir. Web sayfası sayesinde firmanın, ürünlerinin ve hizmetlerinin geniş ve ayrıntılı tanıtımı yapılır, müşterilere, bayi ve dağıtım organizasyonlarına bilgi ulaştırabilir.

Artık bir tercih sebebi olmaktan çıkıp, tamamıyla bir gereklilik olarak hayatımızda yer alan web siteleri kanun gereğince de zorunlu kılınmaktadır.Web tasarım Ankara

Ajans Graffik, profesyonel hizmeti ve siz müşterilerimize daima en iyiyi sunmayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. Web tasarımı işlemleri süreci içerisinde siz müşterilerimizden site içeriği ile ilgili bilgileri temin ettikten sonra, istek ve talepleriniz doğrultusunda hazırlanan web tasarımının bitim aşamasında son kez onayınız alındıktan sonra oluşturulan çalışma yayınlanmaktadır.

 

Grafik Tasarım

Grafik tasarım işlerinin her öğesi, ürünü oluşturan bütünün bir parçasıdır. Tasarım içindeki öğenin etkili olup olmadığına, bütüne olan uyumu ve bütünle ilişkisine göre karar verilir.

Temelleri doğru olarak kavramak başarılı bir grafik tasarım için en önemli kurallardan biridir. Grafik tasarımda bir kuralı kavramanın en iyi yolu, onu gerçek hayattan bir uygulama içinde görmektir.

Toplum görsel olarak zenginleştikçe ve teknolojik gelişmeler görsel dünyanın sınırlarını genişlettikçe imkanlar da daha önce hiç olmadığı kadar genişliyor.

Her biri grafik tasarımcının yeteneğiyle ilgimizi çekmeye çalışan ve iyi hedeflenmiş ürünler ve servislerle çevrelendiğimiz, medya yönünden zengin bir çağda yaşıyoruz.

Ajans Graffik, profesyonel hizmeti ve siz müşterilerimize daima en iyiyi sunmayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

 

Logo & Kartvizit Tasarımı

Logo bir firmanın en önemli ve en etkili yüzüdür, sembolüdür. Özgün ve etkili logo tasarımı olan firmalar her zaman rakip firmalara göre bir adım daha önde olmayı başarmış bulunmaktadırlar. Logo Tasarımı her kurumsal firmanın tercihi değil, zorunluluğudur. Bu zaruri durumu eksik kalan firmalar ilgili oldukları sektörde kurumsal yapıya uygun olduklarının ispatını yapamazlar.

Kurum ya da kişilerin iş bilgisini veren kartlar olarak tanımlanabilir. Özellikle iş sektöründe herkesin ve her kuruluşun bir kartviziti bulunmaktadır. Kartvizitler kurumsal kimlikleri yansıtan önemli bilgi kartları olması nedeniyle sanıldığından daha önemlidir. Gerekli bilgileri taşımayan kartvizitler işinizi önemli derecede sekteye uğratacaktır. İşte bunun bilincinde olan akıllı iş sahipleri kartvizite ve kartvizit tasarımına oldukça önem vermektedirler ve olması gereken de budur.

Ajans Graffik olarak siz değerli müşterilerimiz için yaratıcı ve farklılığı hedef alarak hazırlanmış logolarda kitlelerin hafızasında yer edecek bir logo tasarımı gerçekleştirmektir.

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, bir kurumun, şirket içi/şirket dışında duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır.
Günümüzde birçok kuruluş, artık toplam kalite anlayışını benimsemiş ve kurumsal bir stratejiyle kurumsallığını sunma çabası ve gayreti içine girmiştir.

Kurumsal kimlik çalışmaları özetle firmanızın misyonunu ve duruşunu grafik çalışmalarıyla bulunduğunuz her ortamda kolayca öne çıkarabileceğiniz, profesyonel firma olduğunuzun ispatını sunabileceğiniz bir tasarım şeklidir.

Kurumsal kimlik tasarımı demek firmanıza ait olan logo, kartvizit, fatura, zarf ve CD gibi kullanım alanı yoğun ve bir o kadar önemli olan araçlarınızın tasarımıdır. Bunlar için yapılan grafik çalışmasının özgün ve sizi tanımlayıcı özelliklere sahip olması esastır.

Ajans Graffik yaptığı çalışmalar ile firmaların gerek ülke çapında, gerekse global dünya üzerinde kolay ve kalıcı yer olarak yer almasında büyük pay sahibi olmuştur, olmaya da devam etmektedir.

 

Dergi & Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı firmaların yaptığı reklam çalışmaları içerisinde belkide geri dönüşü en çok olan seçeneklerden biri olmuştur. Tasarımı hoş, göze hitap eden, anlaşılır bir katalog tasarımı ile firmaların tanıtımı ve ürünlerinin sunumu güzel bir şekilde yapılabilir.

Özellikle Müşterilerin sizleri ziyaret ettiği zamanlarda katalog tasarımları sizin işlerini oldukça iyi görmektedir. Bunu özetleyecek olursak; Bir firmaya satış yapmak için gittiğinizde müşterinizin hem kendi firmanızın hemde ürünlerinizin tanıtımını dinleyecek kadar vakti olmayabilir. Hatta sizinle konuşulanlar orada kalabilir ve unutulabilir. Böyle bir durumda Katalog tasarımlarının ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Müşterilerinizin yanından ayrılırken bir katalog bırakmanız firmanızın akılda kalıcı olmasını sağlayabilir.

Sonuç olarak bir firma çalışanı ne kadar yetenekli ve üstün tanıtım becerisine sahipte olsa bile , tüm ürünlerinizin tanıtımını yapmaya yeterli olmayacaktır. Halbuki Size ait bir kataloğu müşteriye vermeniz, hem sizi ilerleyen zamanlarda tanımaya hatta katalogtaki beğendiği bir ürünü almaya sevkedebilir.

Ajans Graffik olarak siz değerli müşterilerimize Dergi ve Katalog tasarımı hazırlıyoruz. Ankara web tasarım, web tasarım Ankara, Seo, Adwords